T&C

 

PRODUKTY ZAKOUPENÉ ONLINE

 

Naše produkty je možné vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od obdržení zboží, v případě, že nebudou v pořádku je reklamovat. Při vrácení či výměně zboží prosíme o zaslání na adresu: Showroom HZ, Biskupský dvůr 6, Praha 1. 

 

Oděvy zabalte do původní krabice a obalového materiálu ve kterém jste zboží obdrželi. Pro tyto účely je níže na stánce vytvořený tzv. Vratkový formulář. Produkty zakoupené online je možné vrátit či vyměnit též osobně, na našem showroomu, po předem sjednané osobní schůzce na tel. čísle 731 094 822

 

Záruka na zakoupené produkty se vztahuje na 24 měsíců. Pozáruční servis u bezvadného zboží není poskytován. Na běžné opotřebení zboží se poskytovaná záruka nevztahuje. Na zboží po záruční době, nedojde-li k jeho mechanickému poškození, poskytuje HZ možnost oprav či úprav dle aktuálně platného ceníku. ( Info o cenách na vyžádání v showroomu.)

 

Zboží je zpravidla vyrobeno ručně a v omezeném mnozství. Každý zakoupený produkt je originál, tudíž se může odlišovat od fotografie na webu či prezentace na příslušných sociálních sítích. Objednváka je zákazníkovi odeslána vždy až po připsání částky na účet prodejce. Zákazník bude e-mailem nebo telefonicky informován, že zásilka byla předána příslušnému dopravci včetně předpokládaného termínu doručení.

 

 

PERSONALIZACE PRODUKTU

 

Na HZ produkty upravené na přání kupujícího se výše uvedené podmínky "Produkty zakoupené ONLINE" nevztahují.

 

Zákazník není zejména oprávněn odstoupit od smlouvy, dojde-li na jeho žádost ať již elektronickou formou, telefonicky či přímo na kamenném obchodě či jakkoli prokazatelně jinak k úpravě zboží podle přání zákazníka či jím pověřenou osobou nebo pro jeho osobu (dále jen „personalizace zboží“). Personalizací zboží se pro účely těchto Všeobecných obchodních podmínek rozumí jakékoli přizpůsobení zboží osobním potřebám spotřebitele, tj. jakákoli změna zboží byť nepatrného charakteru týkající se např. barevnosti, velikosti, povrchových úprav, vypuštění či doplnění zboží oproti standardu nabízenému na internetových stránkách prodejce http://hanazarubova.cz ve standardních barvách a velikostech.